Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Згадаймо війну на солоних Афганських могилах...

Tак складаються сторінки історії, що на долю кожного покоління випадає „своя” війна. Покоління 80-х ХХ століття випробувало себе на полях війни в Афганістані. Офіційно 15 лютого 1989 року остання колона радянських військових залишила афганську землю.

З нагоди 30 річниці виведення військ з Афганістану, за сприяння начальника відділу освіти Ладані В.О., голови Великоберезнянського районного товариства ветеранів війни в Афганістані Веселовського В.І., участю учнівського активу Великоберезнянської гімназії та Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  у залі Великоберезнянської селищної ради 15 лютого 2019 року було підготовлено святковий національно-патріотичний захід для ветеранів війни в Афганістані – жителів Великоберезнянського району.

До урочистостей долучилися керівництво району, військовий комісар  Великоберезнянського районного військового комісаріату та представники Прикордонної служби  смт Великий Березний.

Святкова програма була насиченою та надзвичайно емоційною. Кожен номер торкав найпотаємніші струни людської душі, душі солдата, який мав нагоду згадати бойових побратимів та молодість, обпалену війною.

Шана вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. 

Ви, воїни-афганці, завжди будете яскравим взірцем для українських патріотів. Честь вам і слава, шановні ветерани Афганістану!

Поставте свічку там, де стоїтe.

І не турбуйтесь, що нема могили.

У нашім Краї кожне деревце

На сльoзах України ми зростили.

У нашім Краї кожне озерцe

Із сліз скопичилось. І вилилися ріки

Із ран сторізаних, не згoєних взірцем

Свободолюбства прадідів великих.

Кладіть же свічку там, де стоїтe.

Земля ж бо наша скропленая кров'ю,

Бо ті плоди раєві, що їстe,

Зросли на трупах скошених героїв.

Вклоніться їм за те, що живетe.

Усім – хто впав за Волю, за Ідею!

І свічку покладіть, де стоїте,

Щоб святість сяяла над нашою землею!

 

 « повернутися до списку новин