Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: простір ідей від Вагулич О.В., учителя хімії Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Як платформа Classtime допомагає на уроках провести опитування? 

Classtime.сom — це онлайн-помічник вчителя, що збагачує урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі. Для того, щоб створювати інтерактивні тести, де діти перевірятимуть свої знання з будь-якої теми, потрібно  зареєструватись у Classtime.

Цей контент дуже зручний для проведення опитування, що дозволяє підійти творчо до написання завдань різної складності. Найпростіші — коли дитині потрібно обрати одну правильну відповідь з кількох запропонованих. Складні завдання — де учні зможуть писати творчі розлогі відповіді. Їх перевірятиме вчитель, а не комп’ютер. Хоча для коротких творчих завдань цей процес все одно оптимізований.

Для рефлексії  можна спробувати  відкриті питання в кінці тесту. Учні мають можливість написати, які почуття та запитання в них виникли під час виконання роботи. Такий фідбек допомагає вчителю ефективніше провести аналіз учнівських помилок та продуктивніше побудувати подальшу роботу. 

Як провести цікаву контрольну? На це питання дає відповідь Вагулич Іванна Василівна, учитель хімії Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6

 « повернутися до списку новин