Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Час писати історію літнього відпочинку…

Добрий день, колеги!

Попри карантин та навчання онлайн, в цей начальний рік був яскравим і насиченим, сповнений радісними моментами. Впевнені, що він приніс особисті й професійні перемоги, допоміг зробити важливі кроки на шляху до досягнення поставлених цілей.

2019/2020 навчальний рік – ми запам’ятаємо тебе таким:

 

yes Кожну педагогічну проблему розв’язували, підійшовши до неї нестандартно, розглянувши під різними кутами зору.

yes Приміряли на себе різні образи, «пробували на смак» різні стилі мислення, вчилися  знаходити раціональне зерно в кожній інновації й ефективно застосовувати у роботі.

yes Провели сотні уроків, десятки виховних заходів для 2906 учнів: від малечі до випускників.

   yesПлюс 10 тижнів онлайн-навчання та спілкування.

yes 50 «Тем дня» з актуальних питань методики викладання та запровадження сучасних практик і технологій навчання на «Дистанційному майданчику навчання вчителів».

yes 2095 поширень матеріалів, які педагоги презентували з досвіду роботи офлайн і які тільки що опанували і застосували в онлайн-освіті.

yes 10000000000000….. цінних думок, спостережень, розробок, які залишилися неопублікованими. Але вони в голові і серці. І обов’язково стануть в нагоді

         І нема правди діти, нам було складно, бо зіткнулися з новими викликами. Нервували, їли на ніч, мріяли про шкільне кавування. Але попри труднощі, змогли відкрити для себе нові цінності – особистісні і професійні. Італійський викладач Чезаре Ката склав неперевершений список завдань на літо для своїх учнів. Ефект: понад десять тисяч лайків і стільки ж репостів.

         Нам здається, що  педагог  так часто приміряє роль учня, що цей літній список завдань пасує і нам ( зі змінами і доповненнями).

Отож, завдання на літо для вас, шановні колеги!

Тож бажаємо вам, дорогі колеги, міцного здоров’я, хай серце сповнюється любов’ю і добром. А людська шана хай стане заслуженою подякою вам за віддану працю, чуйність, здатність творити добро.       

Час писати історію літнього відпочинку…

 « повернутися до списку новин