Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна»

Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "МОЯ БАТЬКІВЩИНА - УКРАЇНА"

 

Могутнім і невичерпним джерелом духовності, моральності і культури суспільства є любов до рідного краю, його безцінних багатств, глибока пошана до віковічних традицій свого народу. Але мало любити свій край – його ще треба знати. Тому вивчення історії, географії, культури України є запорукою становлення високоосвіченого суспільства і, в свою чергу, розвинутої держави.

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

Основними завданнями експедиції «Моя Батьківщина – Україна» є: виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу; формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи; залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково - дослідницької роботи; створення умов для оволодіння учнями практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень; задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів та здібностей; просвітницька діяльність.

Відтак, протягом останніх років учнів району – активні учасники районного та обласного турів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Цьогоріч, учениця 10 класу Костринської загальноосвітньої школи-інтернату  ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів – Комар Тетяна стала переможцем у ІІ (обласному) турі експедиції за напрямком «З попелу забуття» (керівник – учитель історії Яцуга О.В. ). Призером ІІ (обласного) турі експедиції за напрямком «Із батьківської криниці» визначено ученицю Малоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Керецман Анну, яка посіла ІІ місце (керівник – учитель історії та правознавства  Шулевка І.І.).

Вітаємо переможців, призерів та їх керівників!

 

 « повернутися до списку новин