Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Актуальна інформація

Конкурс на участь в проекті :
«Вiдображення: цінності німецької та української дошкільної освіти у взаємному порівнянні».

 

Громадська організація «Vita e.V» (м. Дортмунд), Асоціація директорів шкіл міста Львова спільно із ВБО «Громадська соціальна Рада», товариством «Європа без кордонів» (м. Вiттен), «Асоціацією медіапсихологів та медіапедагогів України» та Всеукраїнським науково-методичним журналом для педагогів і батьків «Дошкільне виховання» оголошують Конкурс на участь в проекті: «Вiдображення: цінності німецької та української дошкільної освіти у взаємному порівнянні».

МЕТА ПРОЕКТУ: розпочати широку дискусію з питань цінностей, які формує дошкілля України. В подальшому цей процес має вплинути на реформування системи дошкільної, та можливо і шкільної освіти країни.


ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ: керівники та вихователі дитсадків; студенти та викладачі педагогічних вузів; науковці, громадські активісти та журналісти, які опікуються проблематикою реформування системи дошкільної освіти України.
За результатами конкурсу буде відібрано 12 учасників, які зможуть ознайомитися з системою дошкільної освіти Німеччини під час тижневої поїздки до міста Дортмунд, а також стати ініціаторами дискусії у своїх містах на тему співставлення цінностей у системі німецької та української дошкільної освіти. Під час перебування в Німеччині буде проходити зйомка фільму, що стане наочним посібником при проведенні дискусій в Україні.
УМОВИ ТА СТРОКИ:
Конкурс проводиться в два етапи:
Перший етап: до 25 червня. Включає в себе подання аналітичного тексту (до 5.000 знаків) на тему
«Цінності у дошкіллі України: пріоритети та механізми формування. Мiсце дошкiлля у формуваннi системи цінностей дорослої людини»
Другий етап: 14-15 липня 2018. Включає в себе презентації текстів та участь у дискусіях під час теоретично-практичного семінару у місті Львів. До участі у заході буде запрошено 30 авторів найкращих робіт ( яких визначить професійне журі).
За підсумками презентацій та дискусій буде відібрано 12 учасників тижневої поїздки до Німеччини, вони ж отримають змогу взяти участь у конкурсі на кращий текст про співставлення цінностей дошкільної освіти України та Німеччини на кращого органiзатора дискусiї про цiнностi дошкільної освіти України. Автор найкращого тексту та найкращiй органiзатор дискусiї отримають грошовi винагороди в розмірі 100 євро.
КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ТЕКСТІВ: конкретність, доцільність, лаконічність , обґрунтованість, посилання на власний досвід, літературна майстерність.
Члени журі конкурсу
УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ МОЖУТЬ БРАТИ ОСОБИ, ЯКІ:
• є громадянами України;
• постійно мешкають в Україні під час підготовки, відбору та проведення проекту;
• працюють в системі дошкільної освіти або навчаються в педагогічних вишах;
• є науковцями, громадськими активістами або журналістами, які опікуються проблематикою реформування системи дошкільної освіти;
• мають біометричний паспорт ;
• зобов’язуються повернутись до України після закінчення поїздки;
• мають бажання та можливість організувати дискусію, спираючись на досвід поїздки до Німеччини;
Для участі у конкурсі необхідно також заповнити анкету за посиланням

https://docs.google.com/…/1rpHxdRjkrX1od7L0BgxsYP…/viewform…

Аналітичний текст насилайте на електронну пошту: osvita.cinnosti@gmail.com
СТРОКИ:
- Реєстрація для участі в проекті: до 15 червня.
- Останній строк подання аналітичного тексту про цiнностi української дошкільної освіти: до 25 червня.
- Повідомлення конкурсантів про результати відбору та запрошення до участі в семінарі у м. Львів: до 1 липня.
- Проведення семінару у Львові: 14-15 липня.
- Підбиття підсумків другого етапу конкурсу

Учасники поїздки до Німеччини мають сплатити заставу у розмірі 1000 гривень, яку буде повернено по закінченню поїздки.

Більше інформації про проект:https://www.facebook.com/Europa.Grenzenlos/posts/2097854793830405
Питання можна задати за адресою: osvita.cinnosti@gmail.com

Всім зацікавленим пропонуємо приєднуватися до групи "Проект Відображення: цінності німецької та українсткої освіти".« повернутися до списку новин