Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Національно-патріотичне виховання

Запрошуємо юних патріотів узяти участь у Вишколі!

Міністерство молоді та спорту у співпраці з департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Державною прикордонною службою України планують з 21 по 30 червня 2019 року в Одеській області, м. Ізмаїл, проведення Всеукраїнського вишколу „Джура-Прикордонник”, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Зазначений захід проводиться з метою залучення мешканців прикордонних районів до національно-патріотичного виховання, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця серед дітей та молоді, що сприятиме підготовці молоді до охорони державного кордону в складі державних органів і громадських формувань.

До участі у Вишколі запрошується одна команда (рій) від прикордонного міста/району/ОТГ або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими й неконтрольованими територіями України. Склад рою (команди) – 8 учнів, віком від 14 до 16 років (з них не менше 3 дівчат), та 2 керівники.

Участь у заході безкоштовна.

Детальніше про захід можна дізнатися за посиланням: Умови, а також у Facebook на сторінці „Джура-Прикордонник” Всеукраїнська військово-патріотична гра.

Інформацію про осіб, які хочуть узяти участь у Всеукраїнському вишколі подати до 15 лютого 2019 року відділу освіти райдержадміністрації на електронну адресу: rmk2015osvita@gmail.com.

        

 « повернутися до списку новин