Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури

Підвищення якості результативності освітнього процесу з фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти

25 січня 2019 року на базі Великоберезнянської гімназії відбулася інструктивно-методична нарада вчителів фізичної культури з питання виявлення стану організації роботи та підвищення якості результативності освітнього процесу з фізичного виховання в ЗЗСО району.

Учителі фізичної культури проаналізували рівень навчальних досягнень учнів за підсумками І семестру та результатами щорічного оцінювання навчальних досягнень учнів у 2018 році. Педагоги звернули увагу на те, що з 1267 допущених до тестування осіб високий результат за рівнем фізичної підготоленості отримали 292 учні, достатній – 516, середній – 359, низький – 100 школярів. Учасники наради дійшли висновку, що в школярів знизився інтерес до занять фізичною культурою, так як вони віддають перевагу інформаційно-комунікаційним технологіям. Терміново постало завдання дослідити найактуальніші форми й методи виховання в учнів стійкого інтересу до занять фізичною культурою, спортом, ефективні способи мотивування школярів до самостійних занять фізичними вправами. Цю проблему буде проаналізовано під час засідання круглого столу „Виховання в учнів стійкого інтересу до занять фізичною культурою, спортом, зміцнення здоров’я, формування необхідних рухових якостей, бажання та уміння самостійно займатися фізичними вправами”.

Методист методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації Шкурда М.І. ознайомила педагогів із Регламентом про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий фільм, відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування „Країна майбутнього”, який проходить із метою вивчення, ознайомлення, узагальнення та розповсюдження досвіду роботи з організації й проведення спортивно-масових заходів у закладах загальної середньої освіти за п’ятьома номінаціями, і рекомендувала взяти активну участь у Конкурсі. Мар’яна Іванівна зауважила, що протягом січня-лютого 2019 року буде проведено також відповідно до Положення І (районний) етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти в номінації „Кращі загальноосвітні навчальні заклади”. Методист ґрунтовно проаналізувала, які документи слід подати на Конкурс, як правильно підраховувати бали в інформаційному листі навчального закладу.

На завершення вчителі фізичної культури обговорили й спланували заходи районної Спартакіади учнівської молоді на ІІ семестр 2018/2019 н.р.

 « повернутися до списку новин