Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Війна очима дітей...

І виростають покоління,

Котрі не чули тишини.

О, найстрашніше з літочислень

Війна – війною – до війни!

 Л.Костенко

Можливо, кілька років тому роботи, пов’язані з тематикою війни не були б настільки актуальні, а сьогодні... Коли про війну пишуть дорослі, це сприймається не так трагічно, як про неї пишуть діти. Від дитячих художніх  творів - мурашки по тілу й грудка сліз застрягає в горлі. Діти швидко стають дорослими, коли розуміють, що таке війна.

Про те, що знають і думають про війну сучасні підлітки, можна було дізнатися з творів учасників загальнорайонного учнівського конкурсу соціальних плакатів та фоторобіт „Мрій! Живи! Люби!”, який протягом 28 січня - 12 лютого 2019 року проводився в закладах загальної середньої освіти району. Учнівські роботи  пронизані глибинними почуттями поваги до мужності, надією на мирне процвітання України. Фоторепортажі, які зібрали школярі, – це нагадування про те, що таке війна і як важливо виявляти розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі.

Сьогодні, війна – це частина нашого життя. Вона перевіряє нас на вірність, гідність і стійкість.Творчі доробки учнів, а це більше ніж 50 світлин та 19 соціальних плакатів,  будуть опубліковані у тематичному збірнику «Згадай Афганістан, синів полеглих України». В них – біль за Україну, молитви за воїнів, рідну мову, маму і мир.

Пізнавати суть війни і миру через дитячі роботи необхідно й потрібно задля повного прозріння, задля Батьківщини та нації!« повернутися до списку новин