Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

На часі: реалізація державної політики в галузі освіти

30 жовтня 2018 пройшла нарада керівників закладів освіти

Закон України „Про освіту” регулює суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, а також визначає компетенцію закладів освіти, державних органів, органів місцевого самоврядування у сфері освіти.

З огляду на зазначене, враховуючи інформацію департаменту освіти і науки облдержадміністрації з окремих питань діяльності освітньої галузі, на нараді проаналізовано дотримання та виконання керівниками закладів освіти району вимог законодавчих актів з метою реалізації державної політики в галузі освіти на відповідній території за окремими напрямками роботи.

Зокрема, увага керівників закладів освіти зверталася на забезпечення прозорості та інформаційної відкритості  шляхом організації належної організації роботи веб-сайтів.

Також розглядалося питання роботи районного інклюзивно-ресурсного центру, забезпечення його ефективної взаємодії із закладами освіти щодо надання освітніх послуг дітям з особливими потребами.

У ході аналізу стану виконання плану заходів щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти для впровадження Концепції „Нова українська школа” зазначалося, що  проведена модернізація освітнього простору у перших класах буде ефективною за умови реалізації змісту освіти за сучасними методиками.

На нараді розглято питання підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, атестації та підвищення кваліфікації педкадрів, надання статистичної звітності.

Керівникам закладів освіти дано доручення щодо вжиття необхідних заходів для усунення недоліків, про які йшлося на нараді відділу освіти.« повернутися до списку новин