Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Організація освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році

Уже третій рік поспіль в рамках реалізації спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation Закарпатська область безоплатно отримала ігрові набори Six Bricks для учнів першого класу Нової української школи.

Ігровий набір Six Bricks –  6 цеглинок – отримає кожен учень, щоб в ігровій формі цікаво і легко здобувати знання. Різнокольорові шість цеглинок дозволяють проводити розвивальні, математичні заняття та виконувати інші логічні вправи.

Одне з найважливіших завдань, яке ставить перед собою сучасний учитель у своїй педагогічній діяльності, – це розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів, тому використовує нетрадиційні форми організації навчально-пізнавальної діяльності. Серед них гра, що дозволяє поглибити знання учнів, підвищити інтерес до предмета. У тому і є її феномен, що, будучи розвагою, відпочинком, вона здатна перерости в навчання, у творчість, у терапію, у модель типу людських відносин і проявів у праці.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.11.2020 № 1361 „Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами Six  Bricks”, відділом освіти отримано та буде роздано 351 ігровий набір  Six Bricks для подальшої передачі закладам загальної середньої освіти Великоберезнянщини. 

За матеріалами сайту департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадімінстрації

 

 « повернутися до списку новин