Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: досвідом ділиться Мушак М.Ю., учитель початкових класів Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Вчи.юа: математика в інтерактивній формі для учнів початкової школи

Вчи.юа — це міжнародна онлайн платформа, де учні початкової школи усієї України вивчають математику в інтерактивній формі.  Весь курс початкової школи розкладений на безліч взаємопов'язаних інтерактивних завдань, що дозволяє будувати індивідуальну освітню траекторію для кожного учня.

Понад 1000 завдань з усіх тем математики початкової школи, розроблених професійними методистами відповідно до навчальної програми. Вчи.юа будує діалог з учнем. Система реагує на дії учня і в разі правильного розв'язання хвалить його та пропонує нове завдання, а в разі помилки задає уточнюючі питання, які допоможуть учневі прийти до правильного розв'язку. Вчи.юа влаштований таким чином, щоб учень вивчав матеріал, переходячи від теми до теми до повного засвоєння курсу. Після проходження уроків учень з легкістю справляється з завданнями будь-якого типу шкільних підручників.

Це навчання на практиці в ігровій формі, що породжує справжній інтерес до математики. Про те, як таким освітнім ресурсом користуються учні 2 класу, ділиться Мушак М.Ю., вчителька початкових класів Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6« повернутися до списку новин