Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Сила нескорених!

Відповідно до Указу Президента України «Про День захисника України» від 14 жовтня 2014 року №86, Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році», листа МОН України від 19.09.2017 № 1/9-505 «Про відзначення Дня захисника України» та методичних рекомендацій у школах проведено тематичні виховні заходи.

 

 

  • 13 жовтня 2017 року на базі Великоберезнянської гімназії проведено пізнавально-розважальний захід: «Ми роду козацького роду, землі української цвіт». Мета -  ушанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності, військових традицій Українського народу.
  • У Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначено День українського козацтва та День захисника України. З нагоди цього проведено: подорож у минуле «Розум і серце козака в мені» (посвята в козаки), виховні години «А ми тую козацькую славу збережемо», «Ми – нащадки козацького роду». Старшокласники організували для учнів 5 класу практичне заняття «Шлях від джури до козака». Учні 9 класу прочитали Молитву Українського Націоналіста.
  • 13 жовтня 2017 року у Великоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшов День українського козацтва, підсмуком якого стало свято "Козак - відважний лицар, Захисник України". Мета - пригадати з учнями події виникнення історичного явища – козаччини; на основі дослідження козацького життя, побуту, традицій сприяти формуванню здорового способу життя, толерантності; розвивати комунікативні навички учнів, формувати вміння логічно, аргументовано висловлювати власну думку,  розвивати допитливість; виховувати почуття гідності, шани до України-неньки.

 « повернутися до списку новин