Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Джура: національно-патріотичне виховання

Проведено шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

14 жовтня День Захисника України та  світле свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято – уособлення доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу! Щорічно заклади освіти проводять шкільні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), які приурочують до Дня Захисника України.

Так, педагоги Стужицької ЗОШ І-ІІ ступенів  між учнями 1-4 класів провели  «Козацькі забави». Учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість, вміння в естафетах та змаганнях.  Учні початкової ланки, під час виховних заходів, з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає! З учнями старшої школи з 6 по 13 жовтня організовано шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Джури показали свої навички у таких конкурсах як «Відун», «Топографія», «Перетягування линви», «Встановлення намету», «Впоряд», «Рятівник», «Козацький гарт», «Розбирання і збирання автомату АК-74», «Стрільба з пневматичної зброї».

У Жорнавські ЗОШ І-ІІ ступенів проведено шкільний етап гри відповідно до положення. На завершення заходів було організовано свято "Козацькому роду нема переводу".

В честь дня українського козацтва з учнями Вишківської гімназії проведено гру «Козацькі забави». Гімназисти продемонстрували швидке перевтілення у козаків, спритність, знання історії козаччини та вміння приходити на допомогу.

У Великоберезнянській гімназії 13 жовтня 2020 року проведено ігрове заняття, під час якого діти мали можливість ознайомитися з козацько-лицарськими традиціями, позмагатися у вправності та отримати корисні навички участі в грі "Джура".

Низький уклін усім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави!  Бажаємо  мирного неба та родинного благополуччя, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці уберігає від бід, зла та негараздів!« повернутися до списку новин