Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: соціальний сервіс Padlet як елемент педагогічної діяльності вихователя дошкільного закладу

Досвідом діляться заклади дошкільної освіти №1 та №2 смт Великий Березний

З упровадженням дистанційних технологій в освітній процес активізувалося ознайомлення з новими сервісами.

Так, використання сервісу Рadlet  робить  освітній процес інтерактивним, а виконання завдань цікавим. Крім того, в разі потреби, є  можливість повторно переглянути інформацію, підготовлену педагогом, виконати вправи у зручний час, уникнути навантаження. Візуалізація – один із важливих засобів мотивації до діяльності.За допомогою сервісу Padlet можна розміщувати коментарі та пояснення для батьків, додавати музичне та фото оформлення, створювати квести, флешмоби. Творчими напрацюваннями охоче діляться вихователі закладів дошкільної освіти смт Великий Березний Я.Логойда та Н.Пугінська. Також тут можна ознайомитися зі сторінками музичних керівників М.Кос та Н.Чаварги.

Для того, щоб скористатися можливостями сервісу необхідно:

1. Завантажити сайт https://ru.padlet.com  та зареєструватися на ньому, що у подальшому дозволить редагувати створені дошки. Зауважимо! Працювати з Padlet можливо й без реєстрації, для цього достатньо натиснути кнопку Создать стену на головній сторінці сервісу, але в цьому разі дошка буде доступною для редагування тільки 24 години.

2. Оформити та наповнити даними дошку. Оформлення дошки розпочинається з кнопки "Змінити стіну". На вкладці, що відкриється у полі "Назва" ви зможете ввести назву дошки, а у полі "Опис" – опис дошки, натиснувши кнопку "Обої"  зможете обрати фон для оформлення стіни.

Для додавання на стіну інформації необхідно двічі клацнути на вільному місці дошки, після чого з’явиться фрейм, у який ви зможете додати посилання, знімок з веб-камери або файл з комп’ютера. Ширина фрейму регулюється мишкою.

3. Організувати сумісний доступ користувачів до дошки. Кожна дошка має свою унікальну адресу, яку можна повідомити іншим користувачам з метою спільного наповнення та редагування. Для налаштування доступу до дошки необхідно клацнути кнопку Изменить поточную стену. На вкладці, що відкриється клацніть кнопку "Привітність". У вікні, що відкриється задайте відповідний рівень доступу до дошки: "Може продивитися" (користувачі можуть тільки переглядати пости); "Может писати" (користувачі можуть переглядати і додавати власні пости); "Може змінити налаштування" (користувачі можуть переглядати, писати редагувати будь-які пости).

Зазначимо, що створену дошку можна розмістити в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Google+ та ін.), зберігати у вигляді електронного документа у форматах PDF, Exel, CSV, отримати RSS-фід або відправити по електронній пошті, вставити у власну сторінку або блог за допомогою html-коду, а також використовувати мобільну версію з QR кодом. Для цього необхідно скористатися кнопкою Виставити/Експортувати.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom mcgyrci

 

Зроблено в Padlet

Зроблено в Padlet


« повернутися до списку новин