Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Всеукраїнський громадський центр "Волонтер" опублікував доступний для дітей буклет.

Створюємо безпечний соціальний простір разом!

Освіта є найважливішою складовою побудови мирного і безпечного суспільства, але мільйони дітей в різних куточках світу якраз в школах не почувають себе у безпеці. Щодня діти потрапляють у бійки, їх змушують вступати в різні угрупування, влаштовують цькування, у тому числі в соціальних мережах. Багато дівчаток і хлопчиків піддаються сексуальній нарузі.

Це явище негативно позначається на успішності дітей, а в довгостроковій перспективі може обернутися депресією, розвитком синдрому тривоги і навіть самогубствами”. Тому, одним із важливих пріоритетів освітнього процесу в НУШ є створення соціально безпечного простору шляхом формування в учнів вміння правильно поводитись у небезпечних та критичних ситуаціях загрози життю, честі та гідності особистості, булінгу, мобінгу, надавати допомогу собі та іншим.

Знати про таке явище як булінг та його ознаки – це уже важливі кроки для його попередження та знешкодження. Пропонуємо вам корисний матеріал, опублікований на фейсбук сторінці Всеукраїнського громадського центру "Волонтер".

У буклеті «Про булінг для дітей» можна знайти відповіді на такі питання:

1. Що робити, коли ти є свідком булінгу?

2. Що робити, коли ситуація булінгу трапилася з тобою?

3. Що є доказом булінгу?

4. Яке покарання про булінг передбачене законом?

У легкій та зрозумілій формі діти зможуть  ознайомитися із поняттям «булінг», дізнатися, хто є учасниками процесу булінгу та які формами має його прояв. Буклет може бути корисним для дітей та батьків/осіб, які їх замінюють, що прагнуть говорити зі своєю дитиною про булінг простою мовою, а також для фахівців, які працюють з дітьми.

ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛ« повернутися до списку новин