Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини Інклюзивно-ресурсного центру

Ми різні, але ми рівні!

Вчитель-реабілітолог Великоберезнянського Інклюзивно-ресурсного центру Савка О.Ю. провела урок толерантності для учнів 6-А та 6-Б класів Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю, який щорічно відзначається 3 грудня.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Головною метою заняття було ознайомити дітей з міжнародними стандартами прав людини, Конвенції прав дитини; усвідомити життєві проблеми людей, які потребують особливої уваги; формувати в учнів почуття милосердя, турботи та солідарності з дітьми з обмеженими можливостями; виховання толерантного ставлення, підтримки, співчуття до людей з інвалідністю.

Під час уроку відбувся показ та обговорення відеоматеріалів із людьми з обмеженими можливостями та їх неоціненними талантами. Розмірковування учнів щодо правил і дій «Якщо поруч дитина/людина з інвалідністю». Учні з великим ентузіазмом та натхненням брали активну участь у обговоренні та висвітленні своїх власних думок щодо проведеного уроку толерантності.« повернутися до списку новин