Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини Інклюзивно-ресурсного центру

 Під час методичної зустрічі психологів та соціальних педагогів  директор ІРЦ  ознайомила учасників з автоматизованою системою (АС) «ІРЦ»

На запрошення методиста методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації М. Плакош, директор Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради А. Мокрянин прийняла участь 10 січня 2020 року у методичному об’єднанні психологів району.

Мета зустрічі – ознайомлення психологів закладів загальної середньої освіти з автоматизованою системою (АС) «ІРЦ», Положенням  про систему автоматизованої роботи ІРЦ, затвердженого наказом  №1472 від 25.11.2019року, метою та завданнями даної системи. Фахівці центру працюють в АС, готуючи висновки ІРЦ про психолого-педагогічну  комплексну оцінку розвитку дитини, з вересня 2019 року.

         Анжеліка Євгенівна наголосила, що на порталі інклюзивної освіти заклади загальної середньої та дошкільної освіти можуть перевірити висновки, які принесли батьки, відмітити проведення корекційно-розвиткових занять з дитиною, вести повну базу даних дітей з особливими освітніми потребами, створювати різноманітні вибірки по існуючих даних.

         З допомогою АС «ІРЦ» педагоги ЗССО та ЗДО мають змогу в електронному варіанті скласти індивідуальну програму розвитку для  дитини з особливими освітніми потребами, використовуючи висновки, попередньо сформовані фахівцями інклюзивно-ресурсного центру.  Це полегшить їх роботу та заощадить час. Формування індивідуальної програми розвитку дитини в АС «ІРЦ» надасть можливість відслідковувати роботу з дитиною, налагодити взаємодію педагогів закладів освіти із спеціалістами центру для ефективнішої роботи з дитиною, тіснішої співпраці в команді психолого-педагогічного супроводу дитини.

         Автоматизована система «ІРЦ» забезпечує створення єдиного інформаційного  середовища у сфері інклюзивної освіти.

           « повернутися до списку новин