Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Формуємо безпечне освітнє середовище

 СТОПнасиллю - 2021!!!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться  Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У цей час тисячі громадян  та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднавчої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства серед громадян, а особливо учнівської молоді, створити соціальний простір вільний від насильства.

До участі в акції долучилися загальноосвітні школи району. Соціальні педагоги, психологи, педагоги-організатори та класні керівники зініціювали та провели просвітницько-інформаційні заходи. Головною метою акції було прагнення донести до дитини розуміння того, що насильство – це порушення прав людини. Так, учні мали можливість взяти участь у дискусіях та тренінгах, отримали цікаву та корисну інформацію під час годин спілкування та виховних годин. В рамках акції було організовано перегляд соціальних роликів, конкурс малюнків. Школярі активно обговорювали порушені проблеми, виконували вправи для того, щоб визначати у повсякденному житті правові ситуації та встановлювати шляхи їх розв’язання.

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.« повернутися до списку новин