Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Організація роботи учнівського самоврядування району в 2018/2019 навчальному році

Dictum - faktum (Cказано! Сказано – зроблено!)

Актив учнівського самоврядування закладів освіти має велике значення, адже учні набувають досвіду самоорганізації та співпраці,  у них формується життєва позиція та світогляд, основою якого є ціннісні орієнтири, корисні навички, унікальні знання, що базуються на формотворчій співпраці учнів та педагогів.

Тому першочерговим завданням педагога-організатора, а саме він є тою зв’язною ланкою у співпраці актив-педагоги-батьки, є планування роботи шкільних органів учнівського самоврядування. Пріоритет – досягнення згуртованості шкільного колективу, розвитку творчих і духовних сил, громадської думки, підготовка до дорослого життя.

З  метою реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право», привернення уваги суспільства до вирішення проблемних питань підростаючого покоління, збереження його прав та виконання обов'язків, пошуку сучасних форм співпраці представників різних вікових категорій, національних меншин та етнічних груп, професій, релігійних конфесій, соціокультурних груп; підтримка дитячого та учнівського самоврядування у вирішенні різноманітних питань життя та діяльності дитячої громадськості 01 жовтня 2018 року проведено інструктивно-методичний семінар  «Виховання активної особистості через роботу шкільного учнівського самоврядування».

Педагоги-організатори були ознайомлені з основними питаннями щодо планування роботи з учнівським активом та підтримали ініціативу методичного кабінету відділу освіти щодо оголошення у 2018/2019 навчальному році загальнорайонного марафону «Лідер-фест», який буде тривати протягом жовтня 2018 року по травень 2019 року. Він  присвячений діяльності  соціально-обдарованих   школярів та складається з різних напрямків суспільної роботи у форматі творчо-ділової співпраці з дорослими (представниками влади, керівниками освітніх закладів, представниками наукової та творчої галузі, бізнесу та спорту, представниками батьківської громадськості) в рамках законодавчо-правового поля, що базується на Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Законах України «Про освіту» і «Про позашкільну освіту», «Про волонтерський рух», Стратегії та програми   «Національно-патріотичного виховання», та інших міжнародних та державних нормативно-правових актів у сфері захисту прав дітей.

Перший захід, який відбудеться у рамках марафону – районний огляд-фест-моделей учнівського самоврядування 13 листопада 2018 року.

Бажаємо успіхів та креативності у співпраці з учнівською молоддю!



« повернутися до списку новин