Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Вітаємо призерів змагань першості області з волейболу

24 березня 2019 року на базі спорткомплексу „Юність” відбулися фінальні змагання з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік”

У змаганнях узяли участь 156 учасників у двох вікових групах 2002 р.н. і молодші та 2005 р.н. і молодші.  

Великоберезнянщину представляли команди дівчат 2002 р.н. та молодші Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів і 2005 р.н. та молодші Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів., які в зональних змаганнях вибороли почесні І і ІІ місця. У другому (фінальному) етапі в напруженій боротьбі лютянські волейболістки здобули ІІ місце (учитель – Каменца Ю.Ю., тренер – Каменца Ю.М.), а ставненські дівчатка посіли 5 сходинку (учитель – Іваниця В.П., тренер – Тисянчин М.М.).

Переможці й призери нагороджені кубками, медалями, дипломами, індивідуальними грамотами від Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Нагородження проводили інструктор-методист Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Плеханов А.М., головний суддя змагань Іванко В.В. та заступник директора ЗОДЮСШ.        

Вітаємо з блискучою перемогою наших ПРИЗЕРІВ першості області з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік” – команду  Лютянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зичимо юним волейболісткам у наступному році посісти  І сходинку п’єдесталу!

 

 

 

 « повернутися до списку новин