Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини Інклюзивно-ресурсного центру

"Усі ми різні, але всі рівні"

У Великоберезнянському Інклюзивно-ресурсному центрі 3 грудня 2019 року відбулася година спілкування з дітьми з особливими освітніми потребами ,,Усі ми різні, але всі рівні’’, присвячена Міжнародному Дню осіб з інвалідністю. До цього заходу долучилися адміністрація Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, асистенти вчителів, фахівці центру та батьки .

До присутніх звернулася заступник директора школи Гулай Я.І., яка розповіла про виникнення Міжнародного Дня осіб з інвалідністю. Дітям продемонстрували цікавий та змістовний фільм про відомих людей світу, які досягли великих успіхів у житті, але попри все були не такими як всі, а особами з інвалідністю.

Вчитель-реабілітолог, Савка О.Ю., залучила учнів до музичної фізкультхвилинки- руханки, продемонструвала та спонукала всіх спробувати виконати деякі кінезіологічні вправи, як для дітей, так і для дорослих.

Наші вихованці також з великим інтересом переглянули та обговорили мультфільм про їжачка, який асоціюється з дітьми з особливим освітніми  потребами.

Учні Великобезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували для наших дітей подарунки та солодке частування. Мета такої благодійної акції в  навчальному закладі – вчити дітей співчувати іншим, бути толерантнішими, добрішими та творити навколо себе кращий світ.

 

 « повернутися до списку новин