Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Національно-патріотичне виховання засобами Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

 2 квітня 2019 року пройшов інструктивно-методичний семінар для організаторів І (районного) етапу гри , Сокіл ” („Джура”)

Участь у роботі семінару взяли представники 20 закладів загальної середньої освіти та позашкілля  району. Основні питання на порядку денному – умови проведення І (районного) етапу гри, організація інтерактивних заходів, волонтерських акцій під час таборування тренерами національно-патріотичного виховання та підготовка необхідної документації для роїв.

Завідувач методичного кабінету Савко О.В. наголосила на основних етапах гри, деталізувала умови участі у туристсько-спортивному комплексі «Козацькими стежками».  Учасники поділилися власними ідеями щодо окремих аспектів проведення гри, висловили рекомендації щодо організації конкурсів на етапах «Метання гранати  на точність», «Орієнтування за допомогою азимутів», «Стрільба із пневматичної зброї», «Збірка, розбірка автоматів». Конструктивно пройшла дискусія щодо конкурсу звітів «Добре діло», матеріали з якого необхідно узагальнити закладам до 1 травня 2019 року.

Важливо, аби цей захід носив комплексний характер та реалізовувався системно всім колективом як основа виховного простору закладу освіти, - такий висновок був підведений виховниками.

Нагадуємо, що захід відбудеться на базі Малоберезнянської загальноосвітньої школи у формі триденного таборування 10-12 травня 2019 року.« повернутися до списку новин