Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Ідеї для організації онлайн-навчання

Чат з 50 учасниками без ліміту часу: Facebook презентував свій аналог Zoom

Facebook запускає власний сервіс групових відеодзвінків, популярність яких різко зросла в умовах карантину. Messenger Rooms дозволяє створювати кімнати для відеодзвінків, до яких можуть приєднатися в режимі реального часу 50 осіб. Крім того, ніяких обмежень по тривалості дзвінків немає.

Як підкреслюється в офіційному повідомленні соцмережі, новий програмний продукт буде працювати також в Instagram і WhatsApp, плюс їм зможуть користатися навіть ті, хто не зареєстрований ні в одному з додатків Facebook.

Як користуватися?

Увійти до відеоконференції може той, у кого є запрошення. Приєднуватися до конференції й виходити з неї можна в будь-який час, поки вона активна. Організатор відеодзвінка зможе обмежувати доступ до нього або видаляти з нього інших користувачів. Учасники також зможуть використовувати розважальні AR фільтри, фони й освітлення, змінюючи їх на свій розсуд.

Відзначимо, що у Facebook Messenger вже були функції відеочату, але він був обмежений як за загальною кількістю людей, яким дозволено брати участь, так і на вимогу, щоб всі вони мали обліковий запис Facebook.

Поки не повідомляється, коли саме функція Messenger Rooms з’явиться в усіх користувачів, проте відомо, що через коронавірус Messenger Rooms був представлений раніше, ніж планувалося.« повернутися до списку новин