Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини закладів освіти

 Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану . . .

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав та пам'яті загиблих у Афганській війні, отримання та роширення знань про збройний конфлікт в Афганістані, який переріс у десятилітню війну, учні та педагоги закладів освіти провели інформаційно-посвітницькі заходи. 

Зокрема, учні 6 класу Костринського ліцею провели пошуково-дослідницьку роботу й зустрілися з житлем с.Кострино, який був безпосереднім учасником бойових дій Німець М. Діти почули про те, як їх односельчанин виконував свій військовий обов’язок, згадував своїх бойових побратимів в і тих хлопців, які не повернулися з війни, а навіки залишилися в пам’яті своїх рідних дев’ятнадцятирічними юнаками. Разом з вчителем історії Ружан В. О. старшокласники провели дискусійний діалог – обговорення подій тридцятирічної давності «Афганістан болить в моїй душі». Учні мали змогу обговорити історичні події, висловити власні думки. Потім восьмикласники виготовили символічні квіти пам’яті, а старші школярі запалили лампадку – спомин за полеглими на афганських землях.

Учнівство Великоберезнянської гімназії разом з педагогом-організатором Готрою О.М. провели виховний захід на згадку про тих, хто  поліг у афганських ущелинах, та вклонилися тим, хто прийшов з війни живим, хоч із пораненою душею.

З метою поглиблення знання учнів про героїчне минуле нашого народу, усвідомлення величі подвигу українських бійців у Афганській війні, формування соціально-активної та соціально зрілої особистості, громадянина-патріота держави у Стужицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Чикут Т.Ю., учитель історії, провела відеолекторій «Афганістан: пам’ять сильніша за час».« повернутися до списку новин