Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Удосконалення професійної майстерності у контексті реалізації принципу наступності між ланками освіти

Як створити фундамент успішності дитини в умовах Нової української школи

27 грудня 2018 року відбувся семінару-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти району з теми „Сучасні підходи до організації освітньої роботи у дошкільному закладі”. Підтеми засідання:  „Професійний розвиток педагога в умовах сучасних освітніх змін”, „Інтеграція – провідна ідея освітнього процесу”, „Сучасні технології розвитку продуктивного мислення”.

Мета семінару – опрацювати  нові підходи до організації освітнього процесу щодо гармонійного розвитку особистості дитини у період дошкільного дитинства та старту шкільного життя.

Учасники заняття працювали у групах, створюючи портрет сучасного вихователя, висловлювали власне бачення щодо ролі та функцій педагога дошкільного навчального закладу. Вихователі виконали рефлексивну вправу „Освітні програми”,проаналізувавши особливості оновлених програм „Українське довкілля” та „Впевнений старт”, також відбувся обмін досвідом роботи щодо пошуку та використання шляхів їх ефективної реалізації.

У рамках практико-орієнтованого блоку семінару було опрацьовано питання застосування новітніх технологій в освітньому процесі. Педагоги представляли власний банк найуживаніших сучасних методик, опрацювали підходи до підготовки завдань компетентнісного підходу, залучення учнів до командних видів діяльності („лепбук”)., використання сучасного дидактичного обладнання та посібників, виготовлення інтерактивних посібників« повернутися до списку новин