Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Національно-патріотичне виховання

6 грудня – свято мужніх людей, без яких наша Україна не мала б своєї незалежності, не була б вільною та гордою.

Це День Збройних сил України,  коли привітання отримують усі захисники  та захисниці Вітчизни.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладах загальної середньої освіти району серед учнівської молоді проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції.

«Епоха лицарства скінчилась – зостались лицарські серця»!  З нагоди свята у Костринcькому ліцеї серед учнів 8-11 класів відбувся інтелектуально-розважальний турнір, під час якого змагалися команди юнаків «Козаки» й «Непереможні». У різноманітних конкурсах хлопці зуміли продемонструвати і козацьку спритність, і допитливість, і музичні таланти. А розпочали змагання конкурсом «Впоряд» - демонстрацією навичок зі стройової підготовки хлопців для участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»). Ройовий Діана Дагулич командувала козаками спритно і тактовно, чітко віддаючи накази. Продемонстрували команди й виконання стройової пісні – гімну Нової української армії «Зродились ми великої години». Веселими й креативними етапами турніру стали конкурси «Куховар», «Козацька каша», «Веселий козак», «Монументальна композиція», «Козацький танок». Свої вміння у спортивній підготовці учасники – козаки показали у конкурсах «Найсильніший козак», «Гусениця». А у змаганнях «Склади прислів’я», «Ласкаві й привітні слова» хлопці виявили знання козацьких звичаїв і традицій.
З нагоди Дня Збройних Сил України у Великоберезнянській гімназії для учнів 8-10 класів було проведено спортивно-патріотичне свято «Зростаємо мужніми». Два рої «Лицарі волі» та «Нащадки козаків» позмагалися між собою у конкурсах: «Знавці козацької термінології», «Військове звання», «Військова підготовка», «Конкурс ройових», «Військовий кросворд», де зуміли показати свою силу, витримку, наполегливість та завзятість. Оцінювало конкурси журі. І за результатами у цих складних, але водночас цікавих конкурсів перемогу здобув рій «Лицарі волі». На  свято були запрошені працівники Велекоберезнянського райвійськкомату Петрунь Юрій Юрійович, Терещенко Вадим Миколайович, які звернулись з настановним словом до наших гімназистів.

 

Ви – це доблесть та відвага, Армії Вкраїнській Слава!

 « повернутися до списку новин