Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Осінній методичний марафон–2019

Засідання районного методичного об’єднання учителів фізики

30 жовтня 2019 року на базі Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів фізики.

Засідання пройшло у формі семінару-практикуму, під час якого вчителі ознайомились з питанням STEM-освіти в сучасній українській школі. Також було проведено практичне заняття із застосуванням інтерактивних методів на уроках фізики на прикладі побудови уроків за методом кейсів. Вчителі мали змогу виконати інтерактивні вправи з кейсів та підготувати нові навчально-методичні матеріали до них. Також досвідом роботи поділився вчитель фізики Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мушак І.І. з  вивчення питання встановлення сонячних панелей на території школи  та ознайомив учасників з макетом найпростіших сонячних батарей, виготовленого учнями закладу, за власними розрахунками, які були проведені для встановлення потреби школи у альтернативних джерелах енергії, їх самоокупності. Вчитель фізики Великоберезнянської гімназії Логойда Р.П. поділився досвідом організації науково-дослідницької роботи з учнями  на конкурс Малої академії наук.

На завершення семінару-практикуму вчителі фізики поділились думками про проведений захід, отримали багаж нових знань, позитивні емоції та піднесений настрій у всіх присутніх.« повернутися до списку новин