Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Обдарована молодь Великоберезнянщини

Вітаємо переможців, призерів та учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

 

ХХІ століття в усіх сферах життєдіяльності людини і суспільства в цілому висуває все нові та нові завдання. Це ставить перед освітою – сферою, що готує молоде покоління до життя, – раніше невідомі завдання.

Для забезпечення суспільного поступу освіта як система, що покликана формувати інноваційну людину, інноваційний людський капітал, потребує системного і послідовного супроводу, який, незважаючи на труднощі, за роки незалежності для української освіти таки був закладений. Одним із осередків відповідальних наукових організацій України постала Мала академія наук учнівської молоді, найголовнішим завданням якої є виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, а також стимулювання її творчого потенціалу та задоволення потреб у позашкільній освіті.

У 2017/2018 н р., беручи до уваги наукові інтереси талановитих школярів, із метою залучення широкого кола старшокласників до наукової роботи у Великоберезнянській філії Закарпатського територіального відділення Малій академії наук учнівської молоді була організована робота у трьох наукових відділень МАН.

Результатом спільної роботи учнів-слухачів та наукових керівників секцій було проведення І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Конкурсу (2, 9 та 16 лютого 2018 року). На обласний етап Конкурсу було подано 14 науково-дослідницьких робіт Великоберезнянської філії Закарпатського територіального відділення Мала академія наук учнівської молоді, 10 з яких – стали переможцями та призерами.

ВIДДIЛЕННЯ МОВОЗНАВСТВА, ЛIТЕРАТУРОЗНАВСТВА,  ФОЛЬКЛОРИСТИКИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Секція «Фольклористика»

ІІІ місце -  Галич Iрина, учениця 11 класу Волосянкiвської загальноосвiтньої школи I-III стyпенiв  (науковий керівник – Копач М.І., заступник директора з виховної роботи )

 

 

Секція «Літературна творчість»

ІІІ місце – Кушнiр Юлiанна,  учениця 11 класу Ставненської загальноосвiтньої школи I-III стyпенiв  (науковий керівник – Планчак С.І., учитель української мови та літератури)

 


ВIДДIЛЕННЯ XIМIЇ ТА БIОЛОГIЇ, ЕКОЛОГIЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

Секція «Психологія»

ІІ місце – Мицьовда Марія, учениця 10 класу Великоберезнянської гімназії  (науковий керівник – Кужба А.Д., учитель біології)

 

 

Секція «Медицина»

ІІІ місце – Гефнер Каріна-Сільвія, учениця 10 класу Великоберезнянської гімназії  (науковий керівник – Рогач М.В., учитель біології)

 

 

Секція «Зоологія, ботаніка»

ІІІ місце – Лешко Наталія, учениця 11 класу Великоберезнянської гімназії  (науковий керівник – Іваниця М.В., учитель біології)

 

 

Секція «Хімія»

Учасник – Качмар Іван, учень 11 класу Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (науковий керівник- Качмар І.І., учитель хімії)

 


ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ, НАУК ПРО ЗЕМЛЮ, ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція «Етнологія»

І місце – Дземедзей Крістіна, учениця 9 класу Солянської загальноосвiтньої школи I-II стyпенiв  (науковий керівник – Ладані О.О., учитель історії)

 

 

Секція  «Історичне краєзнавство

ІІІ місце – Дагулич Тетяна, учениця 10 класу Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (науковий керівник – Ружан В.О., учитель історії)

 

 

Секція «Історія України»

Учасник – Шоляк Олександра, учениця 9 класу Стужицької загальноосвiтньої школи I-II стyпенiв  (науковий керівник – Бельо В.І., учитель історії)

 

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція «Соціологія»

ІІ місце – Парасич Вероніка, учениця 11 класу Великоберезнянської гімназії  (науковий керівник – Плакош М.І., психолог)

 

 

Секція «Теологія, релігієзнавство та історії релігії»

ІІ місце – Андрашко Катерина, учениця 10 класу Великоберезнянської загальноосвiтньої школи I-IІI стyпенiв   (науковий керівник – Планчак Ж.М.. учитель історії)

 

 

Секція «Правознавство»

ІІІ місце – Попадич Олег, учень 10 класу Великоберезнянської гімназії  (науковий керівник – Савко О.В., учитель історії та правознавства)

 

 

Секція «Педагогіка»

Учасник – Кашмель Валерія, учениця 10 класу Великоберезнянської гімназії  (науковий керівник – Савко О.В., учитель історії та правознавства)

 

 

Секція «Журналістика»

Учасник – Шелемончак Аліна, учениця 10 класу Костринської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (науковий керівник – Пекар М.І., учитель української мови та літератури).

 

Вітаємо переможців, призерів, учасників  та наукових керівників!

Таким чином, районний осередок МАН залучає дітей та учнівську молодь до науково-дослідницької, експериментальної, пошукової діяльності та надає можливість кожній обдарованій дитині взяти особисту участь у сучасній дослідницькій роботі обраної галузі науки в інтересах людини, суспільства та держави. Він сприяє формуванню цілісної, багаторівневої системи виявлення та підтримки обдарованих дітей, забезпечення їх духовного, інтелектуального, творчого розвитку.

 

 



« повернутися до списку новин