Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

День захисника України

14 жовтня - День захисника України

День захисника України можна назвати одним з найважливіших свят для нашої країни. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа.

Власне, з 1999 року важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва. Саме цього дня відзначається і створення Української повстанської армії.

День захисника України було встановлено 14 жовтня 2014 року указом Президента України, разом з цим був скасований указ про святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого. Це рішення Петро Порошенко прокоментував так: «В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Я наголошую, Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої!», – заявив Президент України в своїй промові до Дня Незалежності нашої країни.

Звичайно, цей день шани тим людям, хто відстоює цілісність нашої країни, захищаючи кожного з нас, день патріотизму, усвідомленості та любов до своєї Батьківщини.

Традиційно, у закладах освіти Великоберезнянського району в жовтні вкотре проходять заходи під гаслом "Виховуємо громдянина - патріота України!" Цьогоріч учнівський та педагогічний колективи долучилися до проведення загальнаройонного  місячника відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання. Пропонуємо огляд новин із закладів освіти в знак шани ГЕРОЯМ  УКРАЇНИ!

ПЕРЕБІГ МІСЯЧНИКА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ...

 

 « повернутися до списку новин