Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Goethe-Institut вчетверте провів конкурс для учнів регіонів Східна Європа та Центральна Азія

Екологія у школі

В рамках проекту «Школа за екологію: думати, досліджувати, діяти!» Goethe-Institut вчетверте провів конкурс для учнів регіонів Східна Європа та Центральна Азія. Конкурс покликаний звернути увагу учнів на проблеми навколишнього середовища, з якими вони зіштовхуються у своєму населеному пункті.

Цього навчального року до проекту долучилися учнівський та педагогічний колективи Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Лазар О.В. та учителем  німецької мови Пугінською М.В.

Учні досліджували екологічну ситуацію в своєму населеному пункті, на своїй вулиці, у своїй школі та за результатами дослідження запропонували конкретні ідеї,  провели акції, спрямовані на покращення екологічної ситуації та залучення громадськості.
Нагадуємо, що автори найпереконливіших проектів отримають запрошення на IV Міжнародну молодіжну екологічну конференцію, під час якої презентують свої проекти німецькою мовою.

Особливістю конкурсу є те, що опис проекту повинен бути представленим обов'язково німецькою мовою та відповідати таким критеріям:

  • Актуальність та значимість екологічної проблеми для учнів та їхнього населеного пунтку, школи
  • Реалізація міждисциплінарних зв'язків на основі методу предметно-мовного інтегрованого навчання та використання методів наукового дослідження біології, географії, хімії, фізики та екології.
  • Участь у проекті групи учнів від 3-х осіб, 1 вчителя німецької мови та 1 вчителя-предметника
  • Практична спрямованість та результативність проведеного проекту (проведення конкретних екологічних заходів) 
  • Ознайомлення громадськості з результатами проекту
  • Ясність, логічність, структурність опису проекту та його результатів
  • Наявність документації (напр., фото відео, анкети, статті в місцевих ЗМІ тощо), яка відображає етап практичної реалізації проекту. 

 « повернутися до списку новин