Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

„Уклоняємось доземно за Ваш невтомний патріотизм і святу відданість Україні-неньці!

Герої не вмирають, вони в серцях живуть!

 

Ми бережемо спогади про кожного із Українських Героїв, коли долучаємося до проведення обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”…І низько схиляємось перед величчю  їх подвигу.

Цьогоріч у I етапi Конкурсу взяли участь 64 учнi закладiв загальної середньої освiти району, у тому числi 16 - у номiнацiї  «Лист», 5 - у номiнацii «Вiрш», 33 - у номiнацiї,,Малюнок", 10 – у номiнацiї, «Фоторобота».

Традиційно підсумки підбивають напередодні Дня Збройних сил України. 1 грудня, під час чудових урочистостей у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, вітали мужніх та самовідданих оборонців нашої держави, а також нагороджували кращих учнів.

У номінації „Лист”, учень 8 класу Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Флуд Артем, посів І місце (керівник Дуб Наталія Петрівна, учитель української мови та літератури). Школяр був нагороджений грамотою департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, що є організатором Конкурсу, й отримав цінний подарунок – годинник. Та чи не найбільшою честю став ліричний та емоційний виступ Артема зі сцени, де він прочитав листа у вічність, листа, що пронизував шаною до пам’яті про земляка - Наливайка Василя, який ціною власного життя боронив територіальну цілісність Української держави.

 

Герої не вмирають, звісно ні!

Вони живуть в серцях свого народу.

Про них нагадують діла земні,

які несуть люду вкраїнському свободу.

 

Герої не вмирають, звісно ні!

Лиш жертвують життям заради волі,

хоча тіла тепер їхні й мертві,

їх душі - це небесні зорі.

 

Вони світитимуть ще довго так,

ще довго будуть всім дороговказом,

щоб пам'ять залишилась у віках,

щоб з нами вони духом були разом!« повернутися до списку новин