Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Інклюзивна освіта

Проведено семінар з керівниками та педагогами закладів дошкільної та загальної середньої освіти, що організовують навчання осіб з особливими освітніми потребами 

10 вересня 2020 року відбувся семінар-практикум на тему: ,,Навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі в 2020-2021 н.р.” для асистентів вчителів та вихователів, заступників директорів з навчальної частини закладів дошкільної та загальної середньої освіти.


Директор центру, Мокрянин А.Є. акцентувала увагу у своєму виступі на методичних рекомендаціях МОН України ,,Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі в 2020-2021 н.р.” та нормативно-правовому підгрунті інклюзивного навчання.
Савко О.В., завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації, зупинилася на питанні використання комп’ютерних технологій в умовах дистанційного навчання дітей з ООП та необхідності їх обов’язкового включення в освітній процес в умовах карантину.
Про роботу автоматизованої системи ,,ІРЦ” та створення індивідуальних програм розвитку дітей в системі висвітлила Савка О.Ю., вчитель-реабілітолог центру.
Педагоги обмінялися досвідом роботи в умовах дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребами, створення індивідуальних програм розвитку в автоматизованій системі.

 « повернутися до списку новин