Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

14 -15 грудня 2017 року психологи району взяли участь у заході із попередження та профілактики торгівлі дітьми

Участь у тренінгу «Ідентифікація, перенаправлення та надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми»

 

14-15 грудня 2017 року у місті Ужгороді на базі готелю „Європа” відбувся дводенний тренінг з попередження та профілактики торгівлі дітьми й надання профільної допомоги особам, які потерпають від таких проблем для профільних представників відповідних державних структур й освітніх закладів Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області.

У зазначеному заході активну участь взяли методист психологічної служби районного методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації Плакош М.І. та психолог Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Коваль Т.І.

Захід організовано Закарпатською громадською жіночою організацією „Веста” за підтримки за фінансової підтримки Міжнародної Організації з Міграції.

Протягом двох днів учасники заходу розбирали на практиці різні ситуації та навчались виявляти проблеми навіть тоді, коли їх вдало та професійно приховують зловмисники й треті особи з метою експлуатації або торгівлі людьми.

Тренінг проводили Сабодош Інна – голова Закарпатської громадської жіночої організації „Веста”  та її заступник Попович Віра.

Під час тренінгу було визначено групи ризику торгівлі людьми та способи здійснення вербування; види, форми, причини, наслідки торгівлі людьми; порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та надання першочергової допомоги особам, зазначеної категорії. Роз’яснено нормативно-правову базу у сфері протидії торгівлі людьми, а також порядок взаємодії управлінь та відділів, які відповідають за питання реалізації Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Тренінг проходив досить жваво, учасники активно обговорювали та висловлювали свою думку з даного питання, приймали участь у групових заняттях.« повернутися до списку новин