Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

27-28 лютого 2020 проходив районний фестиваль творчих колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Країна дитячої творчості запрошує...

Школа сьогодні переходить на якісно новий рівень функціонування – як відкрита освітня система, що орієнтується на життєві пріоритети дітей та перспективні потреби українського суспільства. Тому й наше освітянське сьогодення сповнене інноваційними пошуками, новаторськими ідеями. Ще одним доказом цього постулату стало вже традиційне проведення фестивалю творчих колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.

Цікаве мистецьке дійство, під час якого здобувачі освіти розкривають свій творчий потенціал проходило 27-28 лютого 2020 року. Колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти представили цьогоріч цікаві різножанрові номери в таких номінаціях «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Літературна творчість», «Театральне мистецтво» у трьох вікових категоріях.

Фестиваль засвідчив,  що педагогічними колективами здійснюється системна робота зі створення умов для розвитку учнівської художньої самодіяльності, пошуку юних талантів і обдарувань, відродження та збереження скарбів української народної творчості, пісні, фольклорних традицій. Репертуар виконавців, збагатився творами патріотичного спрямування та творами сучасних українських авторів, зросла їх виконавська майстерність і сценічна культура.

Щиро дякуємо педагогам,  батькам за активну позицію у розвитку талантів своїх дітей, за змогу побачити ці таланти і насолодитися дійством.

Заклади району були й залишаються невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення. Це вдруге підтверджують творчі виступи освітянських колективів.« повернутися до списку новин