Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини Інклюзивно-ресурсного центру

20 січня 2020 року  проведено засідання команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами

Директор Великоберезнянського інклюзивно-ресурсного центру А.Мокрянин та методист районного методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації М. Плакош 20 січня 2020 року, за запитом директора Чорноголівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів О.Лешко, провели консультування педагогів закладу з питань інклюзивної освіти та прийняли участь у засіданні команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами.

На засіданні були розглянуті такі питання: моніторинг стану розвитку учня та його навчальних досягнень, журнал спостережень асистента вчителя та педагогів за дитиною, звіт асистента вчителя А. Гойзан та труднощі, з якими зустрічається асистент в роботі з педагогами.

Директор центру наголосила на важливості проведення корекційно-розвиткових занять та їх особливостях, інформувала педагогів та адміністрацію закладу про роботу автоматизованої системи «ІРЦ», яку необхідно використовувати для створення індивідуальної програми розвитку дітей з особливими освітніми потребами .

М. Плакош, методист районного методичного кабінету, ознайомилась із документацією, яку веде асистент вчителя  та навчального закладу по організації інклюзивного навчання учня 7 класу; рекомендувала вести реєстр фахівців, які навчають та надають освітні послуги дитині з особливими освітніми потребами, спільно з  ІРЦ.

Педагоги отримали відповіді на питання, які були важливими для них, в організації навчального процесу дитини з ООП.        « повернутися до списку новин