Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Робота творчої групи учителів історії та географії

Стартував педагогічний мейнстрім „Найуспішніші практики – крок до якісної нової української школи”.

Його мета – пропагування інноваційних ідей та освітніх технологій, узагальнення роботи творчої групи учителів історії та географії, поширення кращих  практик  педагогічної діяльності, упровадження перспективного досвіду роботи у закладах  загальної середньої освіти району, творчої реалізації ідей нової української школи.

Нагадуємо, що творча група учителів історії та географії розпочала роботу в 2017/2018 навчальному році. Відповідно до плану роботи передбачено 2 етапи роботи з учасниками та учасницями:

  • І етап – опанування інструментів технології розвитку критичного мислення (2017/2018 навчальний рік).  У рамках реалізації змісту І етапу було проведено три методичні інтерактивні заходи.
  • ІІ етап  – педагогічні краєзнавчі практикуми (2018/2019 навчальний рік). Передбачається, що учителі, які залучені до роботи творчої групи, представлятимуть набуті знання-уміння за допомогою практичних інтегрованих занять.

25 вересня 2018 року на базі Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів проведено перше засідання, у роботі якого взяли участь учителі Великоберезнянської, Малоберезнянської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Великоберезнянської гімназії. Презентували досвід учитель історії та географії Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Опаленик В.І., учитель історії Ужоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Яцола Н.В. та учитель географії Стричавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Созанська В.І.

Дякуємо дирекції закладу та усім учасникам!

 

 « повернутися до списку новин