Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини Інклюзивно-ресурсного центру

Методична підтримка членів команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

Робота з дітьми з особливими освітніми потребами – це  непроста та відповідальна робота. Директор інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради А.Мокрянин та методист методичного кабінету відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації М.Плакош надали методичну допомогу закладам загальної середньої та дошкільної освіти з інклюзивним навчанням.

Зокрема, з цією метою, вони  відвідали 21 січні 2020 року Великоберезнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів та заклади дошкільної освіти смт Великий Березний №1 та №2 23 січня 2020 року. Під час зустрічі директор центру Анжеліка Мокрянин звернула увагу присутніх членів команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами на організаційні моменти роботи центру, особливостях організації інклюзивного  навчання в закладах освіти, проведення оцінки розвитку та надання корекційно-розвиткових послуг, висвітлила питання формування індивідуальної програми розвитку (ІПР) в автоматизованій системі «ІРЦ» відповідно до вимог та викликів сучасності.Методист методичного кабінету Мар’яна Плакош надала рекомендації з питань оформлення документації адміністрації закладів з інклюзивним навчанням, асистентів учителів та асистентів вихователів, організації роботи команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, функціонування ресурсних кімнат в закладах.

Крім цього, директор центру А.Мокрянин та методист методкабінету М.Плакош дали кваліфіковані відповіді на питання педагогів та батьків.« повернутися до списку новин