Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Підведено підсумки І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів „Край, в якому я живу”

 Музей – це минуле, це історія,  це душа, серце  наших предків… (Д.Яворницький)

Почуття до землі, де проживаємо, знання історії рідного краю – невичерпні джерела духовності, моральності та культури сучасної молодої людини. Коли ступаєш по рідній землі й знаєш, хто раніше тут жив, бував, що за події пронеслися цим краєм, тоді впевненіші кроки.

Краєзнавча робота, втілена в конкретні справи, дозволяє найповніше вивчити минуле і сучасне рідного краю, зберегти  краєзнавчі матеріали для нащадків. Впродовж багатьох років у Лютянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів здійснюється кропітка робота  щодо  пошуку інформації за військо-історичним напрямком. У експозиції музею представлені  матеріали історичного минулого та сьогодення…

У конкурсі  екскурсоводів музеїв навчальних закладів „Край, в якому я живу”, що проводився департаментом освіти і науки облдержадміністрації, учні Лютянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вибороли перше місце.

Вітаємо учениць Місінчук Ганну та Кірик Мирославу, їх наставника, вчителя історії Світлану Юріївну Яцьків! Бажаємо успіхів у Всеукраїнському конкурсі!« повернутися до списку новин