Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: дитячий садок онлайн

Працюємо в режимі онлайн: діяльність закладу дошкільної освіти  № 1 смт Великий Березний в  період карантину

Очевидним стало те, що стандартизований підхід до всіх  щодо  організації дистанційної освіти  не спрацює. Проте безумовним є те, що садок має бути присутній в житті дитини, тільки в іншій формі.

Зауважимо, що у дошкільних закладах взаємодія з родинами в умовах впровадження дистанційної освіти можлива у форматі „педагог – батьки – дитина”. Тому педагоги  закладу дошкільної освіти №1 смт Великий Березний шукають різні способи і форми підтримки зв’язку зі своїми вихованцями. Плекаючи партнерські стосунки з батьками, надають  їм психолого-педагогічні консультації та підтримку. Зокрема, інформацію для батьків розміщують на сайті закладу. Через Viber-групи батьки отримують поради, рекомендації, цікаві завдання, які допомагають зацікавити вдома малюків. Вихователі надають схеми послідовності виконання різних цікавих дослідів, поробок, аплікацій, малюнків, які батьки можуть зробити разом з дитиною самостійно. За наслідками такої роботи у цих самих вайбер-групах батьки вихованців діляться фото та короткими відео про успіхи та досягнення малюків.

Педагоги і батьки, об’єднані любов’ю до дітей, разом працюють, щоб малюки отримували психологічний комфорт та відчуття того, що все гаразд.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom mcgyrci« повернутися до списку новин