Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

День Європи: післямова

У закладах освіти пройшли заходи до Дня Європи

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Цьогоріч заклади планували День Європи в  онлайн-форматі. Що саме було організовано?  Які форми роботи запропонували виховники? Ділимося досвідом.

У Костринському ліцеї козачата – новаки рою «Веселкові козачата» разом із джурами куреню імені Олександра Духновича запросили маленьких патріотів і всіх охочий долучитися до пізнавально- розважального євротурніру «Колосок», приуроченого Дню Європи. Чому саме «Колосок»? Тому, що це символ наших українських ланів – пшеничного колосу – знаку життя й уособлення дівочої коси, це емблема давньогрецьких богів і символіка епохи Ренесансу в Італії, це Міжнародний природничий інтерактивний конкурс. Для ліцеїстів  8 - 10 класів учитель англійської мови Марина Василівна Бучак організувала у формі веб-квесту засідання євроклубу, де старшокласники з допомогою мультимедійного ресурсу Padlet мандрували Європою, пригадуючи цікавинки. 

Деталі: http://kostryno-internat.edukit.uz.ua/news/id/491

У Лютянській ЗОШ І-ІІІ ступенів педагоги та учні долучилися до дистанційного фоточеленджу  #ЄвропаЦеМи та організували "Віртуальну подорож країнами Європи".

У День Європи учні Стужицької ЗОШ І-ІІ ст. провели відеочеленж "Вивчай Європу - змінюй Україну!"

Педагоги Великоберезнянської гімназії організували гімназистів до різноманітних дистанційних форм виховної роботи: виготовлення фотоколажу "Європа очима дітей", проведено євровікторину для  4 - 7 класів "Соняшник знань", організовано інтелектуальний турнір "Європа без кордонів" для 8-11 класів.

Учні Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  організували відеочелендж "Країна мрії"« повернутися до списку новин