Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

До уваги педагогів!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України провод ить Всеукраїнську онлайн конференцію «Нова українська школа: педагогічні інновації в системі початкової освіти».

На конференції українські науковці представлять варіативні шляхи впровадження концептуальних засад Нової української школи в практику діяльності закладів загальної середньої освіти.

Запрошуємо взяти участь у заході науковців, завідувачів кафедр, методистів ЗППО, які опікуються питаннями початкової освіти, керівників закладів загальної середньої освіти, педагогічних працівників та усіх зацікавлених у розвитку початкової освіти. Долучитися до участі в онлайн конференції можна як слухач під час відеотрансляції. Посилання на відеотрансляцію буде розміщено на офіційних ресурсах ІМЗО та НАПН України 23 березня.

Захід відбудеться 25 березня 2020 року з 11.00-13.00 в Інституті педагогіки НАПН України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-Д (зала засідань).

Зареєструватися та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeF2ShECk6rlpIR_fFiITbgBGDVH613rb6G7W-SYPu9H9Zh5Q/viewform.

 « повернутися до списку новин