Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Миттєвості дошкільного життя – 2020

Які яскраві моменти згадують дошкільники, батьки, виховател і

У ці дні традиційно дитячий садок проводжає своїх випускників. У кожній маленькій дошкільній родині підсумовують свої досягнення. А сьогодні, в День захисту дітей та Всесвітній день батьків, маємо можливість задуматися над цінностями дитинства.

Територія раннього дитинства повинна бути захищена «рожевими окулярами», з радісною атмосферою, позитивними взаєминами, безмежною любов’ю. Маленька  людина перебуває в абсолютній залежності від піклування дорослих. Воно відбувається насамперед в родині. Близькими до дитини також можуть стати вихователі дитячих садків.

Про те, як впродовж року об’єднувалися зусилля  батьків і педагогів дошкільного закладу задля того, аби діти зростали здоровими, кмітливими, чуйними, працьовитими, ініціативними, творчими, самостійними…. Неможливо завершити перелік тих важливих компетентностей, яких потребує сучасний малюк. Дошкільні закладу району пропонують побачити щоденні миттєвості зростання дітей, щасливі моменти дошкільного життя - 2020.

Вітаємо з початком літа! Настав час і дорослим, і вихованцям  закладів дошкільної освіти відновити сили після насиченого навчального року, набратися здоров’я і сил.

Бажаємо провести літо цікаво. Весело. З користю!

Сделано на Padlet


« повернутися до списку новин