Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Інклюзивна освіта

Робота Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради в автоматизованій системі ,,ІРЦ”

Інклюзивно-ресурсний центр Великоберезнянської районної ради працює в автоматизованій системі  АС ,,ІРЦ” відповідно до п.5 Положення про систему автоматизованої роботи ІРЦ.

Фахівці центру створюють в автоматизованій системі комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Активними користувачами АС є також педагогічні працівники інклюзивних закладів освіти району, в яких здобувають освіту діти з особливими освітніми потребами. Педагоги закладів формують індивідуальні програми розвитку дітей з особливими потребами в автоматизованій системі . Зокрема, у Великоберезнянському районі, є 5 закладів загальної середньої освіти, в яких навчається15 дітей на інклюзії та 2 заклади дошкільної освіти, в яких виховується 4 дітей.

Фахівці центру тісно співпрацюють з освітянами та надають консультації з питань роботи в автоматизованій системі. Кожен освітній заклад району має доступ до роботи в системі. Педагоги центру провели семінар-тренінг ,,Створення індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами в АС ,,ІРЦ”” для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, асистентів вчителів та вихователів. Всі присутні ознайомилися з порталом автоматизованої системи ,,ІРЦ”, переглянули навчальні відеоматеріали та вчилися на практиці застосовувати набуті знання.

У вересні 2020 року на семінарі-практикумі ,,Навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі у 2020-2021 навчальному році” обговорювали питання моніторингу індивідуальної програми розвитку дітей з ООП в АС ,,ІРЦ”, проводили інформаційно-просвітницьку роботу із алгоритму створення ІПР в автоматизованій системі.

Фахівці центру проводять моніторинг формування індивідуальних програм розвитку дітей з особливими освітніми потребами закладами освіти району  в автоматизованій системі ,,ІРЦ” та надають консультації педагогам з питань роботи в системі.

За матеріалами Інклюзивно-ресурсного центру« повернутися до списку новин