Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини спорту

Районний турнір із баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат

Відповідно до наказу відділу освіти 06.09.2019 №220 „Про проведення районної Спартакіади школярів”, з метою формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в ЗЗСО, подальшого розвитку й популяризації баскетболу 3х3 серед юнацтва, 13 грудня 2019 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районні змагання з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

У турнірі взяли участь 12 команд юнаків і 7 команд дівчат (76 учнів): Великоберезнянської гімназії, Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст., Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст., Костринського ліцею, Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Солянської ЗОШ І-ІІ ст., Ставненської ЗОШ  І-ІІІ ст., Стричавської ЗОШ І-ІІ ст., Стужицької ЗОШ І-ІІ ст., Чорноголівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У напруженій боротьбі І місце серед команд юнаків серед ЗОШ І-ІІІ ступенів вибороли юні баскетболісти Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст.; серед ЗОШ І-ІІ ступенів І місце здобула команда Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст.,   ІІ місце – Солянської  ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Стужицької ЗОШ І-ІІ ст.

Серед команд дівчат серед ЗОШ І-ІІІ ступенів І місце посіли баскетболістки Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст.; серед ЗОШ І-ІІ ступенів І місце здобула команда Жорнавської ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце – Стужицької ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Стричавської ЗОШ І-ІІ ст.

Районний турнір із баскетболу приніс усім позитивні враження та неповторні емоції. Вітаємо переможців, призерів та учасників змагань, бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів, а командам, які посіли перші місця, зичимо продуктивних тренувань, сильного командного духу, успіхів та наснаги для гідного представлення нашого району в обласних змаганнях із баскетболу.