Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини закладів освіти

Захисники нашої країни!

Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – зі святом, яке увібрало у себе доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. З метою вшанування Вашого подвигу протягом 7-11 жовтня 2019 року заклади освіти проводили різноманітні національно-патріотичні, історико-публіцистичні заходи. 

 

Напередодні Дня Козацтва в дошкільному закладі №1 "Веснянка" смт Великий Березний був проведений квест "Мандри козаків". Малята з цікавістю виконували завдання, за що в кінці отримали винагороду - знайшли скарб.

Козацьку тему в закладі дошкільної освіти с.Жорнава педагоги  втілили в життя, провівши розвагу спортивного спрямування «Козацькі забави». Та це й не дивно, адже головні ознаки козаків – це сила, спритність та вправність. Саме тому свято  покликане зацікавити дітей історією козацтва, їх традицій, побуту, звичаїв, наслідування кращих  рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості та бажання завжди прийти на допомогу.

До Дня захисника України у Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено аукціон думок «Хто такий козак?», квест «Козацькі забави», виховні години «Козацька держава – наша гордість і слава», «Майбутній захисник України». Для вихованців ГПД організовані розмальовки «Одягнувся козак спозаранку у вишиванку».

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму , любові  до України, поваги до народних звичаїв і традицій, національних цінностей і культури  українського народу,  зміцнення духовного і фізичного розвитку школярів, виховання почуття поваги, гордості за своє коріння у Стужицькій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено такі виховні заходи: інтелектуально-розважальна гра  «Ми – роду козацького діти!», тренінг «Ми  –  маленькі козачата», інтерактивна година спілкування «Козацькому роду  – нема переводу!, козацькі забави «Веселі, спритні і сміливі». Було здійснено проєктну роботу з виготовлення вітальних листівок «З Днем захисника України».

 « повернутися до списку новин