Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Змагання з легкої атлетики

На базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено районні змагання з легкої атлетики

Відповідно до наказу відділу освіти 11.10.2016 №245 «Про проведення районної Спартакіади школярів», з метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та виявлення спортивно обдарованих дітей 25 квітня 2017 року на базі Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та на Великоберезнянському футбольному полі було проведено районні змагання з легкої атлетики. У турнірі взяли участь команди 11 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Відповідно до Регламенту проведення програма складалася з таких видів: стрибки в довжину з розбігу (юнаки, дівчата), штовхання кулі (юнаки, дівчата), метання малого м’яча на дальність (дівчата), метання гранати (юнаки), біг 100 м (юнаки, дівчата), рівномірний біг 1000 м (дівчата), рівномірний біг 2000 м (юнаки).

Спортивні випробування вимагали від учасників високого рівня розвитку не тільки фізичних, а й морально-вольових якостей, адже вдало показані результати в одному чи навіть у двох видах програми не могли гарантувати успішного кінцевого результату – потрібно було зберігати напруження та концентрацію протягом усіх змагань.

У загальному підсумку статус найсильніших виборола збірна Лютянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Каменца Ю.Ю.), друге місце  посіла команда Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Шевченко В.М.), третє місце розділили дві команди: Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Іваниця В.П.) і Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. (учитель Чаварга М.М.).

Змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері, на позитивному емоційному фоні, а юні спортсмени показали пристойні результати для цього віку. « повернутися до списку новин