Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Методичний дайджест

Методична студія «Новації законодавства у сфері освіти. Особливості документування управлінської діяльності керівників закладів загальної середньої освіти в умовах реформування»

08 лютого 2019 року проведено засідання методичної студії для керівників закладів освіти «Новації законодавства у сфері освіти. Особливості документування управлінської діяльності керівників закладів загальної середньої освіти в умовах реформування» на базі Великоберезнянської гімназії.

З окремих питань організаційно-адміністративної діяльності виступив начальник відділу освіти Великоберезнянської  райдержадміністрації В.О.Ладані.

Програма заходу передбачала інформаційний модуль „Новації законодавства у сфері освіти”, в роботі якого взяли участь головні спеціалісти відділу освіти О.І.Халахан та Т.М.Савчук, завідувач методичного кабінету О.В.Савко та методист методичного кабінету О.В.Ладані.  

Під час практичного модулю з інформаційним повідомленням, яке стосувалося дотримання чинного законодавства щодо порядку діловодства закладів загальної середньої освіти, виступила методист відділу освіти Решетовська С.М. Доповідач повідомила, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 № 676 „Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти” школа сама вибудовує систему документообігу та визначає сукупність документів, необхідних і достатніх для документування власної діяльності. Окрім того, керівникам шкіл як відповідальним особам, що розробляють інструкцію з діловодства і номенклатуру справ освітнього закладу, було надано можливість у формі практикуму, отримати якомога більше відповідей на питання, що стосуються технічних вимог до ведення документів.

Учасники отримали взірці оформлення документації та  роз’яснення щодо формування, зберіганням документів відповідно до номенклатури справ закладу освіти, здійснення експертизи цінності документів та підготовки справ до передання для архівування тощо. У цому блоці практичним досвідом поділився директор Розтоцько-Пастільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лешко В.В.

Цикл заходів щодо новацій у системі документообігу у закладах загальної середньої освіти, зініційований методичною службою району, продовжуватиметься й надалі…

 « повернутися до списку новин