Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Громадська організація "ВЧИТЕЛІ ЗА ДЕМОКРАТІЮ ТА ПАРТНЕРСТВО"

Шановні батьки та учні!

Громадська організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з німецьким фондом ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU у межах всеукраїнського освітнього проекту «Збудуй своє майбутнє» запрошує старшокласників, віком 13-17 років, у міжнародний літній табір «Практикуй сталий розвиток», що відбудеться в українських Карпатах 11-16 серпня. Участь у таборі – на конкурсній основі, подати заявку можна до 25 червня включно.

Впродовж п’яти днів табору 50 старшокласників з України, Польщі та Молдови разом з тренерами практикуватимуть ідеї сталого розвитку: візьмуть участь у дводенній «Open Space конференції», дводенній «Майстерні майбутнього», а також в зеленій екскурсії. На дітей чекає цікаве знайомство зі сталим, екодружнім стилем життя, гарний відпочинок, командні проекти з однолітками й обмін міжнародним досвідом, практика англійської мови.

Табір розгорнеться серед карпатських гір на території готелю-курорту «Коруна» с. Татарів Івано-Франківської області. Участь у таборі безкоштовна: організатори покривають учасниками витрати на квитки, трансфер від і до готелю, проживання у готельних номерах, харчування, навчання. З дітьми працюватимуть й проводитимуть дозвілля тренери і ментори.

Щоб взяти участь у конкурсі на участь у літньому таборі, учням потрібно до 25 червня включно заповнити онлайн-анкету (bit.ly/2IvBcfs). Анкета також опублікована на сайті tdp.org.ua в новині про табір. Основні критерії відбору: знання англійської мови; мотивація; досвід участі у проектах, заходах, пов’язаних зі сталим розвитком: екологічні ініціативи, кліматичні зміни, енергоефективність, ресурсозбережння тощо. З 1 липня організатори оголосять учасників, які пройшли конкурсний відбір.

Просимо Вас поінформувати школи про можливість для старшокласників взяти участь у міжнародному літньому таборі «Практикуй сталий розвиток».

З будь-яких питань щодо проекту можна звернутись до координаторів Микити Андрєєва: 063 523 07 48,  або Олени Харченко: 095 534 09 81, teachersdp@gmail.com.

Додаткова інформація

Проект «Збудуй своє майбутнє». Основні цілі проекту – підсилення ролі дітей і підлітків у запроваджені та реалізації ідей сталого розвитку в Україні та формування у школярів віком 13-16 років сталих, екодружніх моделей поведінки. А також навчання учнів соціального проектування  – розробка та реалізація власних проектів зі сталого розвитку, спрямованих на розв’язання проблеми/покриття потреби школи, громади.

Сторінка проекту у facebook: Make Your Future

Організація «Вчителі за демократію і партнерство» за 15 років діяльності реалізувала понад 40 всеукраїнських й міжнародних освітніх проектів за напрямами: освіта для сталого розвитку, громадянська і правова освіта, розвиток критичного мислення, учнівське соціальне проектування та інші. Працює з адміністраторами шкіл, вчителями, учнями. Серед партнерів “Вчителі за демократію” з 2002 року: Street Law, Фонд «Інститут відкритого суспільства», Відділ преси освіти і культури посольства США, Міжнародний фонд «Відродження», Світовий банк, Freedom House, Посольство США, Посольство Нідерландів (програма МАТРА), Рада Європи, Шведський інститут, USAID.« повернутися до списку новин