Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

У рамках «Школи ройових джур» проведено практичне навчання для ройових Великоберезнянського району

Джура в дії: за сприяння Юнацького корпусу Закарпаття проведено курс першої домедичної допомоги для ройових

Питання виховання у підростаючого покоління свідомого ставлення до оточуючого середовища, виконання свої обов’язків, навчання в наш час є без сумніву найактуальнішим у системі серед питань освітньої галузі.  

 

21 січня 2020 року Юнацький корпус Закарпаття провів практичне заняття у рамках роботи Районної школи ройових джур. Юні джури закладів освіти опановували комплекс простих термінових дій, спрямованих на збереження здоров’я і життя потерпілого, оскільки швидкість та якість надання долікарської допомоги визначаються підготовленістю осіб, які знаходяться поруч, їх умінням використовувати підручні та спеціальні засоби.

Проведений курс включав такі елементи: правильний виклик швидкої; власна безпека та її види;  стабільно бокове положення, види кровотеч, та що з ними робити; переломи, що робити з переломами; серцево-легенева реанімація.

Це заняття було направлене на якісну підготовку учасників  з надання першої долікарської допомоги  під час комплексного виду змагань з дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).« повернутися до списку новин