Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

З Днем працівника освіти!!

Шановні освітяни! Колеги!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою ви займаєтеся, має величезну значимість для процвітання нашої держави, для нашого з вами майбутнього.

Бути педагогом - це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів найважливіше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху. В усі часи ви знаходитесь в центрі суспільного життя, є хранителями знань, культури і вищих духовних цінностей.

Дорогі педагоги! Переконаний, що неоціненний досвід, відданість своїй справі, дозволять вам і надалі вирішувати серйозні професійні завдання. Висловлюю вам глибоку вдячність за самовіддане служіння високим ідеалам просвітництва. Упевнений, що кожного дня ваша діяльність буде спрямована на зміцнення престижу професії, розвиток освіти.

Тож бажаю вам, дорогі колеги, подальших успіхів на професійній ниві, благополуччя, міцного здоров'я, миру та злагоди, вдячних і цілеспрямованих учнів, які зможуть справдити ваші надії.

З повагою начальник відділу освіти Владислав Ладані« повернутися до списку новин